parallax background
 
برای پذیرش در کارانو چه مهارتی لازم است؟
مهارت اولیه کار با کامپیوتر و اینترنت و داشتن مهارت سطح مبتدی در یکی از حوزه‌های فنی وحرفه‌ای از شرایط اولیه پذیرش در کارانو است.
آیا محدودیتی از لحاظ سطح تحصیلات و سن به هنگام پذیرش وجود دارد؟
کلیه افراد با حداقل مدرک دیپلم و در سنین بین 18 الی 40 سال می‌تواندد در کارانو ثبت نام کنند.
از چه طریق باید ثبت نام کنم؟
در حال حاضر طرح با مشارکت ارگان‌های دولتی نظیر استانداری تهران، اداره کار و امور اجتماعی استان تهران انجام می‌شود و فراخوان مربوط به پذیرش از طریق این ارگان‌ها در زمان مناسب اطلاع رسانی خواهد شد.
این طرح در چه استان‌هایی اجرا می‌شود؟
فاز اول طرح جهت اجرا در استان تهران برنامه‌ریزی شده است و در آینده نزدیک طرح در سایر استان‌ها نیز اجرا خواهد شد.
آیا داشتن مدرک از سازمان فنی و حرفه‌ای جهت پذیرش در کارانو الزامی است؟
دارا بودن هر گونه مدرک فنی و حرفه‌ای به عنوان یک امتیاز مثبت جهت پذیرش محاسبه می‌شود. اما در صورتی که مهارت لازم را دارید و مدرکی ندارید نیز نگران نباشید. در هر دو حالت صلاحیت حرفه‌ای شما توسط مربیان مربوط آزمایش می‌شود.
آیا جهت ورود به کارانو سرمایه‌ اولیه‌ای نیاز است؟
تنها سرمایه شما جهت پذیرش در کارانو، مهارت اولیه شماست. بنابراین جهت بهره‌مندی از حمایت‌های ما مهارت فنی و حرفه‌ای خود را حداقل تا سطح مبتدی افزایش دهید.
حمایت‌های کارانو به فرد تعلق می‌گیرد؟
خیر . هدف کارانو تشکیل تیم‌های مهارتی حداکثر 5 نفره است و کلیه حمایت‌ها به تیم مهارتی که طبق مشاوره کارشناسان ما تشکیل شده‌اند، تعلق می‌گیرد.
حمایت‌های کارانو تا چه زمانی شامل من می‌شود؟
در صورت عبور از مرحله کارآموز و پذیرش نهایی در شتاب دهنده شما تحت حمایت یکساله تامین فضای کارگاهی، پشتیبانی مالی و خدمات مشاوره‌ای در زمینه‌های مختلف بصورت رایگان خواهید بود.
سقف حمایت مالی در کارانو به چه میزان است؟
کلیه تیم‌های مهارتی پذیرش شده در مرحله نهایی می‌توانند از طریق وب سایت طراحی شده جذب سرمایه، از پشتیبانی مالی سرمایه‌گذاران و خیرین اشتغال بهره‌مند شود. هر تیم دارای پروفایلی مجازی است که با ارایه مناسب فعالیت خود می‌تواند نظر سرمایه‌گذاران در جذب حمایت را جلب کند. علاوه بر این همایش‌های فصلی توسط ما به منظور جذب حمایت‌های بیشتر مالی و ارایه حضوری تیم‌های حاضر در شتاب دهنده نیز بدین منظور پیش بینی شده است.
آیا کارانو مرا در فروش و بازاریابی خدمات و محصولات پشتیبانی می کند؟
فروش و بازاریابی محصولات از پایه‌های اصلی حمایت در دوره یکساله شتاب دهی است چون ما خود را در سود شما شریک می‌کنیم بنابراین سود بیشتر شما سود ما نیز هست! علاوه بر آن حمایت‌های حقوقی، مالی، تبلیغات مجازی و شرکت در نمایشگاه‌ها در بسته حمایتی مشاوره‌ای ما قرار دارند.
در ازای حمایت‌ها، کارانو چه خدماتی را از تیم‌های مهارتی دریافت می‌کند؟
شما به عنوان جزئی از شبکه کارآفرینان نوآور ما پس از حمایت‌های پشتیبانی، 20 درصد ما را در سهام شرکت مهارتی خود سهیم می‌کنید. ما به تفکر برنده-برنده اعتقاد داریم و شما را همراهی می‌کنیم.
رفتن به نوارابزار